Regiony Praha Ústecký kraj Středočeský kraj Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Vysočina Zlínský kraj

Starožitnosti, hobby a umění

Doporučená inzerce:   (jak se sem dostanu?)

Pistole Walther CP-99 CO2 - obrázky inzerce
Pistole Walther CP-99 CO2 - obrázky inzerce

Pistole Walther CP-99 CO2

Cena: 2 500 Kč
Zbývá 90 dnů

ukázán 16x TOP 1x

Prodám zánovní pistoli Walther CP-99 na CO2 s blow-back(vratný závěr) od Umarexu. koupená letos 14.2.2012 u gun. cz. v záruce a perfektním stavu. přidám náhradní zásobník, kožené pouzdro na opasek, bombičku a broky na vyzkoušení. cena včetně dopravy.

Prodám hodiny, truhlu, obrazy

Cena: 1 Kč
Zbývá 30 dnů

ukázán 6x TOP 1x

Prodám krásné hodiny na stěnu se třemi závažími, dále dvoje hodiny na postavení na zem se dvěma závažími, jedny hodiny které nejsou na závaží, truhlu zdobenou ptáky a pár kusů obrazů. Cena dohodou.

Inzerce řazena podle: Aktualizace inzerátu   Vložení inzerátu

Zobrazuji 1 - 25 z celkového počtu 1471 inzerátů.
Cena přes inzerát   Cena v aukci   Do konce inzerátu
Název a popis    (Zvýhodněné inzeráty - jak se sem dostanu?)
POAUKČNÍ PRODEJ OBRAZŮ - obrázky inzerce
POAUKČNÍ PRODEJ OBRAZŮ - obrázky inzerce

POAUKČNÍ PRODEJ OBRAZŮ - Praha

V naší galerii ARTinPRAGUE si můžete zakoupit obrazy například od těchto autorů: Rudolf Němec, Ludmila Jiřincová, Jan Minařík, Otakar Mrkvička, Karel Špillar a další. Více informací naleznete na našich internetových stránkách.
Cena 1 Kč Inzerát obsahuje WWW kontakt Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 89 dnů Počet ukázání detailu 46x TOP 1x
Nabídka z kategorie Obrázky a obrazy
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Zapalovač Dupont - obrázky inzerce
Zapalovač Dupont - obrázky inzerce

Zapalovač Dupont - Praha

Prodám zapalovač Dupont. nepoužitý, nevhodný dárek, cenu nabídněte.
Cena 2 900 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Nové zboží Nové zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 62x TOP 1x
Nabídka z kategorie Starožitnosti a sběratelství ostatní
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

2 šicí stroje na prodej - Říčany u Prahy - obrázky inzerce
2 šicí stroje na prodej - Říčany u Prahy - obrázky inzerce

2 šicí stroje na prodej - Říčany u Prahy - Říčany u Prahy

Prodám 2 šicí stroje (i jednotlivě): 1. Průmyslový šicí stroj, motorový proud 320W, pouze rovný steh Cena 1650 Kč. 2. Overlock průmyslový, motorový proud, 5-ti nitný Cena 4500 Kč. Vše se stolem, cena k jednání, lokalita Říčany u Prahy.
Cena 1 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 88 dnů Počet ukázání detailu 53x TOP 1x
Nabídka z kategorie Ruční práce
Říčany u Prahy, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Sběratel koupí a dobře zaplatí obrazy - Praha

Koupím a dobře zaplatím obrazy především starých českých krajinářů. Mám zájem například o tyto autory: Bárta, Bašek, Brousil, Bubeníček, Březina, Csordák, Dvořák, Engelmüller, Fiala, Fiedler, Friedl, Fürst, Havelka, Holub, Honsa, Kalvoda, Kaván, Köppl, Král, Langer, Lebeda, Lolek, Minařík, Nejedlý, Panuška, Pečinka, Plaške, Prokop, Satra,...
Inzerát obsahuje telefonní kontakt Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 47x TOP 1x
Poptávka z kategorie Obrázky a obrazy
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Koupím starožitný nábytek - Praha

Koupím starožitný nábytek do r. 1940. Platím ihned - přijedu celá ČR.
Inzerát obsahuje telefonní kontakt Zbývá 87 dnů Počet ukázání detailu 69x TOP 1x
Poptávka z kategorie Starožitný nábytek
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Koupím všechny druhy hodin - Praha

Koupím staré hodiny všech druhů, podlahové, kapesní, náramkové, rámové, stolní atd. Koupím u jednotlivé díly k hodinám, bedny, strojky, popř. Koupím celou pozustalost po hodináři. Volejte kdykoliv, stačí sms, zavolám zpěatba ihned.
Inzerát obsahuje telefonní kontakt Zbývá 76 dnů Počet ukázání detailu 97x TOP 2x
Poptávka z kategorie Hodiny a hodinky
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Koupím staré hračky a loutky - Praha

Koupím staré hračky, loutkové divadlo, i nekompletní, staré autíčka na bovden, šlapací autíčka, houpacího koně atd. Volejte kdykoliv, stačí sms, zavolám zpět.
Inzerát obsahuje telefonní kontakt Zbývá 76 dnů Počet ukázání detailu 77x TOP 2x
Poptávka z kategorie Hračky a modely
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Koupím starožitnosti všeho druhu - Praha

Koupím starožitnosti všeho druhu. Hodiny, nástěnné, kapesní, podlahové, i jednotlivé díly k hodinám, bedny strojky, šperky s českými granáty, s brilianty, šperky ze zlata, stříbra, požkozené šperky, zubní zlato, stříbrné příbory i nekompletní, staré hračky, sklo, porcelán, obrazy všech žánrů podepsané i bez podpisu, lovecké trofeje, staré...
Inzerát obsahuje telefonní kontakt Zbývá 76 dnů Počet ukázání detailu 109x TOP 2x
Poptávka z kategorie Hobby ostatní
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Koupím staré obrazy všech žánrů - Praha

Koupím staré obrazy dor. 1950, podepsané i bez podpisu, akty, lodě, koupím i požkozené obrazy a staré rámy. Volejte kdykoliv, platba ihned.
Inzerát obsahuje telefonní kontakt Zbývá 76 dnů Počet ukázání detailu 97x TOP 2x
Poptávka z kategorie Obrázky a obrazy
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Koupím jakékoliv zlaté hodinky - Praha

Koupím jakékoliv zlaté kapesní hodinyky i náramkové, mohou být požkozené i nejdoucí. Volejte kdykoliv, stačí sms, zavolám zpět. Platba ihned.
Inzerát obsahuje telefonní kontakt Zbývá 76 dnů Počet ukázání detailu 45x TOP 2x
Poptávka z kategorie Hodiny a hodinky
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

KOUPIM BAROKNI NABYTEK - Praha

Komodu, sochu, obraz, cokoliv barokniho, diky za nabidky, prijedu.
Inzerát obsahuje telefonní kontakt Zbývá 86 dnů Počet ukázání detailu 26x TOP 1x
Poptávka z kategorie Starožitný nábytek
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Psací stroj continental - velmi dobrý stav - 30. léta  - obrázky inzerce
Psací stroj continental - velmi dobrý stav - 30. léta  - obrázky inzerce

Psací stroj continental - velmi dobrý stav - 30. léta - Praha 5

Prodám psací stroj Continental z 30. let ve velmi dobrém originálním stavu. Stroj je funkční.
Cena 1 500 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 71 dnů Počet ukázání detailu 183x TOP 2x
Nabídka z kategorie Starožitnosti a sběratelství ostatní
Praha 5, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Sofa Ludvik - obrázky inzerce
Sofa Ludvik - obrázky inzerce

Sofa Ludvik - Praha

Prodám krásnou sofu, dvě křesla a stolek. původní čalounění za 17000kč.
Cena 17 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 85 dnů Počet ukázání detailu 144x TOP 1x
Nabídka z kategorie Starožitný nábytek
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Karafa starozitna brousena komplet za 499,-kč i zaslu  - obrázky inzerce
Karafa starozitna brousena komplet za 499,-kč i zaslu  - obrázky inzerce

Karafa starozitna brousena komplet za 499,-kč i zaslu - Praha

Prodam starozitnou karafu se sesti sklenickama vse brousene tezke sklo, vse neposkozene, prodam za rozumnou cenu 499,-, jsem z Prahy kde je mozne osobni predani nebo mohu zaslat i na dobirku.
Cena 499 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 90 dnů Počet ukázání detailu 13x
Nabídka z kategorie Keramika, sklo, porcelán, křišťál
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Křeslo - klubovka - Praha

Odborně zrestaurováno při dodržení klasic. Postupů, nyní pouze odřen potah na polštáři, zbytek látky mám. Foto zašlu na požádání.
Cena 5 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 84 dnů Počet ukázání detailu 26x TOP 1x
Nabídka z kategorie Starožitný nábytek
Praha , kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Psací stůl neorenesanční - prodej - Praha

Tm. hnědé dřevo, zachovalý, unikátní řezby - hlavičky čertíků. Foto zašlu na požádání.
Cena 15 000 Kč Inzerát obsahuje telefonní kontakt Použité zboží Použité zboží Zbývá 84 dnů Počet ukázání detailu 31x TOP 1x
Nabídka z kategorie Starožitný nábytek
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Doza,  - obrázky inzerce
Doza,  - obrázky inzerce

Doza, - Praha

Doza, bohužel opravovaná-cenu nabídněte.
Cena 89 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 90 dnů Počet ukázání detailu 6x
Nabídka z kategorie Starožitnosti a sběratelství ostatní
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Porcelánový papoušek - soška - obrázky inzerce
Porcelánový papoušek - soška - obrázky inzerce

Porcelánový papoušek - soška - Pha

Papoušek je značený číslem v podstavci 19763; měří 23 cm; bez vady - pouze chybí bohužel jedno očko - viz foto.
Cena 199 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 60 dnů Počet ukázání detailu 5x
Nabídka z kategorie Starožitnosti a sběratelství ostatní
Pha, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

8x stará, starší panenka - panenky do sbírky - obrázky inzerce
8x stará, starší panenka - panenky do sbírky - obrázky inzerce

8x stará, starší panenka - panenky do sbírky - Pha

2x mrkací panenka holanďanka a belgičanka, 1x miminko z tvrdého plastu, 1x malý mrkací kluk, 1x klaun s porcelánovou hlavou, 2x gumová panenka značená ari, 1x celogumová panenka v kroji. Panenky jsou bez poškození.
Cena 199 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 60 dnů Počet ukázání detailu 15x
Nabídka z kategorie Hračky a modely
Pha, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Radiomagnetofon intersound - obrázky inzerce

Radiomagnetofon intersound - Praha

Radiomagnetofon intersound-cenu nabídněte.
Cena 149 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 90 dnů Počet ukázání detailu 3x
Nabídka z kategorie Radia, gramofony a technika
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

100 let stara terakotova amfora, nadherna design dekorace  - obrázky inzerce
100 let stara terakotova amfora, nadherna design dekorace  - obrázky inzerce

100 let stara terakotova amfora, nadherna design dekorace - Praha

Design dekorace - nádherná starozitna terakotová amfora. Tato starozitna terakotová amfora je více jak 100 let stará a je ručně vyrobená. Tato unikátní starozitna terakotova amfora s historickým šarmem bude skvost v každém interiéru či exteriéru. Tato unikatni starozitna terakotova amfora je vhodna i jako dekorace do restaurace, baru, obchodu, ....
Cena 4 000 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 90 dnů Počet ukázání detailu 9x
Nabídka z kategorie Starožitný nábytek
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Dvě staré panenky - obrázky inzerce

Dvě staré panenky - Pha

Malá celuloid 10 cm, na nožkách dirky po špendlíku. ; miminko měkké gumové 14 cm.
Cena 150 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 60 dnů Počet ukázání detailu 13x
Nabídka z kategorie Hračky a modely
Pha, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Vlna, pletení, háčkování, korálky - Praha 4

Sháním ZDARMA jakékoliv druhy a váhy pletací příze, vlny, bavlnky, nitě, háčky, či jehlice k pletení a háčkování. Popř. korálky, staré náhrdelníky apod. V Praze dojedu kamkoliv a kdykoliv. Za případné nabídky předem mnohokrát děkuji.
Zbývá 90 dnů Počet ukázání detailu 5x
Poptávka z kategorie Ruční práce
Praha 4, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Háčkované dečky+knížky háčkování - obrázky inzerce
Háčkované dečky+knížky háčkování - obrázky inzerce

Háčkované dečky+knížky háčkování - Praha

Háčkované dečky + knížky s motivy na háčkování hodně staré - cenu nabídněte.
Cena 245 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 90 dnů Počet ukázání detailu 7x
Nabídka z kategorie Ruční práce
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Jehly do gramofonů, větší počet -  - obrázky inzerce
Jehly do gramofonů, větší počet -  - obrázky inzerce

Jehly do gramofonů, větší počet - - Praha

Jehly do gramofonů, větší počet - cenu nabídněte.
Cena 1 499 Kč Použité zboží Použité zboží Zbývá 90 dnů Počet ukázání detailu 9x
Nabídka z kategorie Radia, gramofony a technika
Praha, kraj Praha, poslední aktualizace 17.5.2012

Další stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20